Dekodery i Multiroom

Pierwszy dekoder tylko 1 zł miesięcznie!
Dekoder IPTV

Aby dostarczać bezpośrednio do domów naszych Abonentów najwyższej jakości telewizję HD w technologii IPTV wykorzystujemy nowoczesny, estetyczny i niewielki dekoder firmy Infomir. Urządzenie to zapewnia wyświetlanie na ekranie Twojego telewizora stabilnego obrazu TV w jakości Full HD oraz umożliwia wygodne, szybkie i intuicyjne poruszanie się po bogatym menu.

Nasze wspracie - konfiguracja dekodera i telewizora

Nasi technicy zainstalują u Ciebie w domu elementy końcowe naszej sieci w taki sposób, aby żadne zbędne kable nie zalegały na podłodze (o tym więcej w dziale Aktualności). W zależności od wybranej opcji nasi przedstawiciele lub Ty sam/sama skonfigurujesz sobie dekoder wraz z Twoim telewizorem, tak aby uzyskać możliwie najlepszy obraz i dźwięk. 

Jeden dekoder tylko 1 zł/mc! Multiroom 16 zł.

Jeden dekoder jest udostępniany Abonentowi za kwotę zaledwie 1 zł miesięcznie przez cały czas trwania umowy. Udostępnione dekodery przez cały czas pozostają własnością PGTV i po zakończeniu umowy podelgają zwrotowi. Jeśli chcesz korzystać z TV na kilku telewizorach w domu, oczywiście jest to możliwe w ramach usługi Multiroom. Zasada jest prosta: za dekoder do jednego (pierwszego) telewizora zawsze płacisz tylko 1 zł miesięcznie, a w ramach usługi Multiroom możesz oglądać TV dodatkowo na drugim lub trzecim telewizorze (max do 3) i wtedy opłata za ten 2 i 3 dekoder wynosi po 16,00 zł miesięcznie. Reasumując: 1 telewizor – 1 zł, 2 telewizory – 17,00 zł, 3 telewizory – 33,00 zł. W przypadku telewizji solo (bez Internetu) opłaty za usługę Multiroom są inne i znajdują się w Cenniku.     

Film instruktarzowy i broszura informacyjna

Poniżej znajdziesz krótki film dotyczący naszego dekodera oraz broszurę informacyjną do ściągnięcia (PDF w jęz. angielskim). Niebawem zamieścimy tu naszą instrukcję obsługi urządzenia po polsku.

Broszura informacyjna producenta nt dekodera MAG 254 (j. ang.)

Galeria