PGTV.pl / Usługi  / Ty decydujesz, co chcesz oglądać!

Ty decydujesz, co chcesz oglądać!


To proste! Ty decydujesz, co oglądasz i czy chcesz mieć np. kanały muzyczne czy nie! Zazwyczaj pakiety TV oferowane przez innych operatorów zawierają w sobie mnóstwo kanałów, których nigdy nie oglądasz i często zadajesz sobie pytanie “po co mi to?”. U nas to Ty decydujesz, czy chcesz oglądać kanały bajkowe, muzyczne i większość sportowych, jakie mamy w ofercie. Owszem, wśród setek istniejących kanałów TV trudno się połapać żeby wybrać coś dla siebie, ale przecież chyba każdy wie czy lubi określone rodzaje kanałów. Ty wiesz najlepiej czy lubisz muzykę i teledyski i chcesz pakiet “MUZYKA”, czy są w domu dzieciaki (albo wnuki), aby zamówić dla nich pakiet KIDS, który zawiera prawie wszystkie kanały bajkowe z naszej oferty lub czy jesteś kibicem sportowym i chcesz zamówić pakiet SUPER SPORT, który zawiera w sobie większość kanałów sportowych, którymi dysponujemy.  

Co jest jednak najważniejsze? Nie tracisz cennego czasu na nieustanne “przeskakiwanie po kanałach”, których nie oglądasz. Ponadto, jeśli zrezygnujesz z któregoś pakietu tematycznego, nie będziesz za niego płacić. Co istotne, z pakietów tematycznych możesz zrezygnować już po 3 miesiącach od ich uruchomienia.

Zapoznaj się naszą ofertą i prześlij nam swoje wstępne zamówienie. Możesz tego dokonać przy pmocy formularzy kontaktowych znajdujących się w dziale Telewizja + Internet. Poczekaj na kontakt z naszym przedstawicielem, który Ci wszystko szczegółowo wytłumaczy i pomoże ostatecznie ułożyć zestaw pakietów zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami domowników.