PGTV.pl / News  / Największa sieć światłowodowa w Oleśnicy już działa!

Największa sieć światłowodowa w Oleśnicy już działa!

W Oleśnicy wystartowała największa sieć światłowodowa!

 

Ponad 12.000 mieszkań do końca 2019 roku obejmie swoim zasięgiem nowa sieć teleinformatyczna uruchamiana właśnie w Oleśnicy. Sieć wystartowała już w niektórych obszarach miasta i jest intensywnie rozbudowywana, tak aby możliwie jak najszybciej dotrzeć do jak największej liczby mieszkań i domów. Oleśnicka Otwarta Sieć Światłowodowa po zakończeniu budowy będzie największą siecią światłowodową w mieście, dającą nieosiągalne dla przestarzałych sieci miedzianych możliwości dostarczania światłowodem doprowadzanym bezpośrednio do domów znakomitej jakości telewizji HD oraz bardzo szybkiego i przede wszystkim stabilnego Internetu. Nasza telewizja, dzięki światłowodowemu połączeniu, może działać bez  zakłóceń, płynnie, w najwyższym standardzie HD, a w niedalekiej przyszłości także w UHD (4K).

Oleśnicka Otwarta Sieć Światłowodowa jest budowana przez firmę OneFone SA, którą zarządzają rodowici Oleśniczanie, doskonale orientujący się w lokalnych realiach i potrzebach komunikacyjnych mieszkańców. Rozbudowa sieci przebiega bardzo intensywnie. Jeśli chcesz wiedzieć czy Twój adres jest już w zasięgu, skontaktuj się z nami.

Z satysfakcją informujemy, że uruchomiliśmy już dla mieszkańców miasta możliwość zamawiania naszej bardzo bogatej oferty telewizyjnej oraz niezawodnego Internetu. Nasi przedstawiciele handlowi aktywnie oferują mieszkańcom Oleśnicy telewizję i Internet. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą na TV lub Internet skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza lub telefonicznie. Zapraszamy!