PGTV.pl / News  / Rusza MultiOLE! Multimedialna promocja dla mieszkańców Oleśnicy

Rusza MultiOLE! Multimedialna promocja dla mieszkańców Oleśnicy


Pakiet POLSAT SPORT PREMIUM za jedyne 1 zł mc! 

Od 26 lutego 2019 r. z satysfakcją ogłaszamy start promocji MultiOLE! która zastąpi dotychczasową TVNET+. Nowa promocja jest dedykowana specjalnie dla mieszkańców Oleśnicy, gdzie działamy na Oleśnickiej Otwartej Sieci Światłowodowej, świadcząc multimedialne usługi dostępu do Internetu oraz telewizji. Dzięki MultiOLE! skorzystasz z atrakcyjnych cenowo i jakościowo pakietów telewizyjnych oraz dopasowanych do Twoich potrzeb wariantów superszybkiego, światłowodowego Internetu! 

W stosunku do obowiązującej dotychczas TVNET+ nowa promocja MultiOLE! wprowadza jedną bardzo istotną zmianę: do oferty telewizyjnej wprowadzamy bezcenny i obowiązkowy dla fanów piłki nożnej pakiet tematyczny POLSAT SPORT PREMIUM dostępny teraz dla wszystkich nowych Abonentów ZA JEDYNĄ ZŁOTÓWKĘ miesięcznie!!! Ta wyjątkowa cena obowiązuje przy umowie na 24 miesiące i wynosi niezmiennie 1 zł przez cały czas trwania umowy. Pakiet składa się z 6 kanałów, w tym 2 w jakości Super HD. Wszystkie kanały PSP są w naszej oferice kanałami niegwarantowanymi. 

Dzięki udostępnieniu pakietów tematycznych za 1 zł w nowej promocji nadal oferujemy Państwu bardzo atrakcyjne zestawy kanałów TV: pakiet BASIC – 77 kanałów, pakiet BASIC+ – 141 kanałów (łącznie z pakietami MUZYKA i SUPER SPORT w cenie) oraz pakiet SUPERB – 165 kanałów (łącznie z pakietami MUZYKA, SUPER SPORT oraz KIDS w cenie). Do tego oczywiście w pakiecie Internet w prędkościach do wyboru: 100, 300 lub nawet 600 Mb/s! W promocja MultiOLE! oferujemy także tani i atrakcyjny wariant TV+Internet 20Mb/s dla miłośników niskich rachunków (już od 55 zł mc), którym nie jest potrzebny Internet o zawrotnych prędkościach. Promocja przewiduje stałą, atrakcyjną cenę przez cały okres obowiązywania umowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą telewizyjną w dziale Internet+TV.

W promocji MultiOLE! naturalnie można zamówić także sam Internet (bez TV) w wariantach 100, 300 i 600 Mb/s. Sprawdź tutaj. 

Regulamin promocji i pozostałe dokumenty – sprawdź tutaj.

Jednocześnie informujemy, że odwołana została promocja TVNET+ obowiązująca od 4 kwietnia 2018 r. do 25 lutego 2019 roku.

I jeszcze na deser 🙂 miło nam także poinformować, że od 20 lutego 2019 r. w naszym portfolio telewizyjnym znalazł się nowy kanał: GameToon HD poświęcony grom komputerowym, który jest dostępny dla wszystkich dotychczasowych i przyszłych Abonentów już w pakiecie BASIC na pozycji nr 225. Kanał GameToon HD jest kanałem niegwarantowanym.